Türkiye`de Kadın Girişimciliği Paneli

Gençlerle El Ele Yürümeye Devam Ediyoruz!

İstanbul Rumeli Üniversitesi 4. Uluslararası Güvenlik Sempozyumu

7-9 Haziran 2024 1. Uluslararası Dostluk Köprüsü Sosyal Bilimler Kongresi

27 - 29 Nisan 2024 2. Uluslararası Toplum ve Eğitim Bilimleri Kongresi

2023-2024 Eğitim-Öğretim Yılı Yabancı Uyruklu Öğrenci Başvuruları Başladı.

Etkinlik Takvimi

Gerçekleştirilen ve gerçekleştirilmek üzere planlanmış olan etkinlikler

Rumeli den Haberler

Sağlık Kültür ve Spor Daire Başkanlığı Tarafından Kanserle Savaş Eğitim Semineri Gerçekleştirildi

18 Nis, 2024

İstanbul Rumeli Üniversitesi, Mehmet Balcı Yerleşkesi Akın Akkan Konferans Salonu’nda Sağlık Kültür ve Spor Daire Başkanlığı tarafından düzenlenen "Kanserle Savaş Eğitim Semineri" gerçekleştirildi.

Türkiye'de Toplumsal Deprem Bilinci Paneli Gerçekleştirildi

04 Nis, 2024

İstanbul Rumeli Üniversitesi'nin Acil Afet Komisyonu, Mühendislik ve Doğa Bilimleri Fakültesi İnşaat Mühendisliği Bölümü, İktisadi İdari ve Sosyal Bilimler Fakültesi Havacılık Yönetimi Bölümü iş birliğiyle Haliç Uygulama ve Araştırma Yerleşkesinde gerçekleştirilen “Türkiye’de Toplumsal Deprem Bilinci Paneli” gerçekleştirildi.

Okluzal Morfoloji ve Okluzal Pusula Konulu Uygulamalı Eğitim Gerçekleştirildi

02 Nis, 2024

İstanbul Rumeli Üniversitesi Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulu, Diş Protez Teknolojisi Programı öğrencilerinin mesleki gelişimlerini artırmak amacıyla Masterdent Laboratuvarı'nın kurucusu ve sahibi Cdt. Gültekin GÜLESTAN tarafından "Okluzal Morfoloji & Okluzal Pusula" konulu uygulamalı eğitim düzenledi.

Açık Ateşten Teknolojik Pişirme Sistemlerine Konulu Seminer Gerçekleştirildi

02 Nis, 2024

İstanbul Rumeli Üniversitesi, Meslek Yüksekokulu Otel, Lokanta ve İkram Hizmetleri Bölümü tarafından Mehmet Balcı Yerleşkesi Akın Akkan Konferans Salonu’nda “Açık Ateşten Teknolojik Pişirme Sistemlerine” konulu seminer düzenlendi.

Su Verimliliğinde Bireysel Su Kullanımı Farkındalığı Semineri Gerçekleştirildi

26 Mar, 2024

İstanbul Rumeli Üniversitesi, Haliç Uygulama ve Araştırma Yerleşkesi Konferans Salonu’nda İktisadi İdari ve Sosyal Bilimler Fakültesi Havacılık Yönetimi Bölümü, Sosyal Sorumluluk Uygulama ve Araştırma Ofisi (SORUM) ile Sürekli Eğitim Merkezi tarafından ortaklaşa düzenlenen "Su Verimliliğinde Bireysel Su Kullanımı Farkındalığı Semineri" başarıyla gerçekleştirildi.

Spor Aktivitelerin Down Sendromlu Bireylerin Sosyal Gelişimlerinde Olumlu Katkıları

22 Mar, 2024

İstanbul Rumeli Üniversitesi Spor Bilimleri Fakültesi Engellilerde Egzersiz ve Spor Bilimleri Bölümü'nden Dr. Öğr. Üyesi Sevim AKŞİT, spor aktivitelerinin Down sendromlu bireylerin sosyal gelişimine olumlu etkileri olduğu vurguluyor.

Otel, Lokanta ve İkram Hizmetleri Bölümü Tarafından Catering Yemek Sektörü ve İstihdam Konulu Seminer Gerçekleştirildi

22 Mar, 2024

İstanbul Rumeli Üniversitesi Meslek Yüksekokulu Otel, Lokanta ve İkram Hizmetleri Bölümü tarafından Mehmet Balcı Yerleşkesi Akın Akkan Konferans Salonunda düzenlenen "Catering Yemek Sektörü ve İstihdam" konulu seminerde, FA Grup Genel Müdür Yardımcısı ve İstanbul Gastronomi ve Aşçılar Derneği Onursal Başkanı Tuncay BAYCAN konuşmacı olarak katılım sağlandı.

Çocuklar Gülsün Gelecek Büyüsün 2: Tebessümler Devam Ediyor

20 Mar, 2024

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nda, çocuklarımızın yüzünde tebessüm oluşturmak için birlikte hediyeler hazırlamaya ne dersiniz? 

Gençlerle El Ele Yürümeye Devam Ediyoruz!

İstanbul Rumeli Üniversitesi'nin kurucu vakfı olan Balcı Vakfı ile birlikte oluşturduğumuz projemiz ile üniversite sınavına hazırlanan öğrencilerin yanında olmayı ve onların geleceklerine, kariyerlerine katkıda bulunma amacı ile çalışmalarımıza devam ediyoruz.

Kadın Hakları Eylem Planı Komisyonu Tarafından Güçlü Kadın Girişimci Kadın Semineri Gerçekleştirildi

21 Mar, 2024

İstanbul Rumeli Üniversitesi, Haliç Uygulama ve Araştırma Yerleşkesi Cep Sineması'nda 8 Mart Dünya Emekçi Kadınlar Günü kapsamında Kadın Hakları Eylem Planı Komisyonu tarafından 15 Mart 2024 tarihinde "Güçlü Kadın Girişimci Kadın" konulu seminer düzenlendi.

Kadın Basketbol Takımımız Liderlik İddiasını Sürdürmeye Devam Ediyor

21 Mar, 2024

İstanbul Rumeli Üniversitesi Kadın Basketbol Takımı, Fenerbahçe Üniversitesi ile yapılan maçta büyük bir başarı elde etti. 83-42'lik skorla kazanılan bu galibiyet, takımın altıncı üst üste beşinci maçını kazanması anlamına geliyor.

18 Mart Çanakkale Zaferi ve Şehitleri Anma Günü Programı Gerçekleştirildi

19 Mar, 2024

İstanbul Rumeli Üniversitesi, Mehmet Balcı Yerleşkesi Akın Akkan Konferans Salonu’nda 18 Mart Çanakkale Zaferi ve Şehitleri Anma Günü Programı gerçekleştirildi. Program, saygı duruşu ve istiklal marşıyla başladı ve günün anlam ve önemine yönelik hazırlanan video gösterimi ile devam etti.

Radyo Televizyon ve Sinema Bölümü Mediacast Experience Center'ın Dijital Mecralarda Canlı Yayın Deneyimi Workshop'una Katıldı

19 Mar, 2024

Radyo Televizyon ve Sinema Bölümü Mediacast Experience Center'ın Dijital Mecralarda Canlı Yayın Deneyimi Workshop'una Katıldı

Bağımlı Bireye Yaklaşım Eğitimi Gerçekleştirildi

19 Mar, 2024

Bağımlı Bireye Yaklaşım Eğitimi Gerçekleştirildi

Gastronomi ve Mutfak Sanatları Bölümü Tarafından Melodi Çikolata Üretim Fabrikası Saha Gezisi Gerçekleştirildi

19 Mar, 2024

Gastronomi ve Mutfak Sanatları Bölümü Tarafından Melodi Çikolata Üretim Fabrikası Saha Gezisi Gerçekleştirildi

Ben Eskiden Çok Ünlüydüm Adlı Tiyatro Oyunun Prodüksiyonu Öğrencilerimiz Tarafından Tamamlandı

05 Mar, 2024

Ben Eskiden Çok Ünlüydüm Adlı Tiyatro Oyunun Prodüksiyonu Öğrencilerimiz Tarafından Tamamlandı

Erkek Futbol Takımımız 4-2 Galip Geldi

18 Mar, 2024

nilig Futbol Ligi'nin heyecan dolu atmosferinde, Medeniyet Üniversitesi ile karşı karşıya gelen İstanbul Rumeli Üniversitesi erkek futbol takımımız, ilk yarısı 1-2 biten müsabakanın ikinci yarısında 4-2'lik bir galibiyet elde etmişlerdir.

Bilim ve Teknoloji Haftası: Bilimin Işığında Teknoloji

13 Mar, 2024

Küreselleşme ile birlikte dünya üzerinde meydana gelen ekonomik, siyasal ve toplumsal sorunlar ve gereksinimler doğrultusunda insanlar refah düzeylerini artırmak, ekonomiyi güçlendirmek ve toplum yaşamlarını kolaylaştırmak için bilim ve teknolojiye yönelmiş ve hatta yön vermişlerdir.

Erkek Voleybol Takımımızın Üst Üste Zaferleri Devam Ediyor

12 Mar, 2024

İstanbul Rumeli Üniversitesi Erkek Voleybol Takımı, son maçında Koç Üniversitesi'ni mücadele sonunda 3-2 yenerek kazandı ve galibiyet serisini sürdürdü.

İstanbul Rumeli Üniversitesi Sağlık Bilimleri Fakültesi Beslenme Ve Diyetetik Bölümü Önlük Giyme Töreni Gerçekleştirildi

11 Mar, 2024

Kurulduğu günden itibaren öğrencilerinin bilimsel katkılarına ve başarılarına her zaman değer veren İstanbul Rumeli Üniversitesi, Sağlık Bilimleri Fakültesi Beslenme ve Diyetetik Bölümü 3. ve 4. sınıf öğrencilerinin “Önlük Giyme Töreni” 8 Mart 2024 tarihinde Kadıköy Uygulama ve Araştırma Yerleşkesinde gerçekleştirildi.

İstanbul Rumeli Üniversitesi Öğrencilerimizle Kadınlar Gününde Anıtkabir’e Çelenk Sunma Töreni Gerçekleştirildi

11 Mar, 2024

İstanbul Rumeli Üniversitesi öğrencileri, 8 Mart 2024 Cuma günü, Dünya Kadınlar Günü'nü kutlamak ve Atatürk'ün kadınlara sağladığı hakları anmak amacıyla bu özel günde bir kez daha Atamızın huzurundaydık.

Erkek Voleybol Takımı’nın Galibiyet Sevinci

12 Mar, 2024

İstanbul Rumeli Üniversitesi'nin Erkek Voleybol Takımı, çekişmeli geçen mücadelede rakibi İstanbul Medeniyet Üniversitesi'ni Yeditepe Üniversitesi Spor Salonunda 3-0 yenerek önemli bir galibiyet aldı.

Kadın Hakları Eylem Planı Komisyonu Tarafından Tarihsel Perspektifte Kadın Konulu Seminer Gerçekleştirildi

08 Mar, 2024

İstanbul Rumeli Üniversitesi Mehmet Balcı Yerleşkesi’nde 8 Mart 2024 Cuma günü Kadın Hakları Eylem Planı Komisyonu tarafından düzenlenen “Tarihsel Perspektifte Kadın” konulu seminer gerçekleştirildi. 

Kadınlar Gününde Lezzetli Kurabiyeler Gastronomi ve Mutfak Sanatları Bölümü Tarafından Yapıldı

08 Mar, 2024

İstanbul Rumeli Üniversitesi, Haliç Uygulama ve Araştırma Yerleşkesi’nde 8 Mart 2024 Cuma günü Gastronomi ve Mutfak Sanatları Bölümü'nün araştırma görevlileri ve öğrencileri, Kadınlar Günü'nü anlamlı kılmak adına özel bir etkinlik düzenlediler.

Kadın Basketbol Takımımız Galibiyet İle Döndü

07 Mar, 2024

İstanbul Rumeli Üniversitesi Kadın Basketbol Takımı, Türkiye Üniversiteler Spor Federasyonu (TUSF) 1. Basketbol Ligi'nde oynadığı maçta, rakibi Medipol Üniversitesi'ni mağlup ederek önemli bir galibiyet elde etti.

Spor Bilimleri Fakültesi Öğrencileri İle Kış Eğitim Kampı Gerçekleştirildi

01 Mar, 2024

İstanbul Rumeli Üniversitesi Spor Bilimleri Fakültesi öğrencilerine özel, 19-23 Şubat tarihleri arasında Kayseri Erciyes Hill Otel’de kış kampı organizasyonu gerçekleştirildi.

Girişimcilik Haftası (1-7 Mart)

01 Mar, 2024

Girişimcilik Haftası her sene Mart ayının ilk haftası gençlerin girişimci bir ruha sahip olmasını sağlamak amacıyla kutlanır...

TUSAŞ KAAN Geliştirilmesi Projesinin Önemi

29 Şub, 2024

TUSAŞ KAAN Geliştirilmesi Projesinin Önemi...

Mübadele Paneli Gerçekleştirildi

29 Şub, 2024

Silivri Tarihi Kültürel Mirası Koruma Eğitim ve Araştırma Derneği, Mübadelenin 100. Yılı dolayısıyla Silivri'de 25 Şubat Pazar günü Mübadele Paneli düzenledi.

Final Haftası Uygulamalı Sınavlar Gerçekleştirildi

13 Şub, 2024

İstanbul Rumeli Üniversitesi, Kadıköy Uygulama ve Araştırma Yerleşkesinde Spor Bilimleri Fakültesi tarafından uygulamalı sınav gerçekleştirildi.

6 Şubat Depremleri Anma Töreni ve Türkiye'nin Deprem Gerçekleri Konferansı Gerçekleştirildi

08 Şub, 2024

6 Şubat Depremleri Anma Töreni ve Türkiye'nin Deprem Gerçekleri Konferansı Gerçekleştirildi

6 Şubat Depremleri Anma Mesajı

06 Şub, 2024

Türkiye, 6 Şubat 2023 tarihinde “yüzyılın felaketi” olarak adlandırılan bir yıkıma uyandı. Kahramanmaraş, Hatay, Gaziantep, Adıyaman, Malatya, Kilis, Şanlıurfa, Adana, Osmaniye, Diyarbakır, Elazığ olmak üzere büyük yıkımlar yaşandı. 

Cumhuriyetin 100 üncü Yılında 100 Kadın Etkinliği Gerçekleştirildi

05 Şub, 2024

31 Ocak 2024 tarihinde 29 Ekim Kadınları Derneği tarafından Tekirdağ Ticaret ve Sanayi Odası Konferans salonunda düzenlenen “Cumhuriyetin 100'üncü Yılında 100 Kadın” başlıklı etkinliğe İstanbul Rumeli Üniversitesi’nden Prof. Dr. Neşe ATİK ve Doç. Dr. Süleyman ÖZMEN'in konuşmacı olarak katıldığı etkinlik gerçekleştirildi.

Çocukları İnfluenza Enfeksiyonundan Nasıl Korumalıyız

29 Oca, 2024

İstanbul Rumeli Üniversitesi, Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulu, Çocuk Gelişimi Programı ve Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Uzmanı Dr. Öğr. Üyesi Salih Aydın, halk arasında domuz gribi olarak bilinen influenza enfeksiyonları hakkında bilgilendirmelerde bulundu.

Sağlıklı Yaşamda Egzersizin Önemi Konulu Söyleşi Gerçekleştirildi

11 Oca, 2024

Sağlıklı Yaşamda Egzersizin Önemi Konulu Söyleşi Gerçekleştirildi

Dijital Diş Hekimliği ve Exocad Eğitimi Gerçekleştirildi

11 Oca, 2024

Dijital Diş Hekimliği ve Exocad Eğitimi Gerçekleştirildi

Dil ve Düşünce İlişkisi Konulu Söyleşi Gerçekleştirildi

10 Oca, 2024

Dil ve Düşünce İlişkisi Konulu Söyleşi Gerçekleştirildi

İmplantüstü Protezlerde Geleneksel ve Dijital İş Akışı Konulu Eğitim Gerçekleştirildi

09 Oca, 2024

İmplantüstü Protezlerde Geleneksel ve Dijital İş Akışı Konulu Eğitim Gerçekleştirildi

Mimari Sulu Boya Atölyesi Etkinliği Gerçekleştirildi

09 Oca, 2024

Mimari Sulu Boya Atölyesi Etkinliği Gerçekleştirildi

ALÇITEPE KAHRAMANININ KIZI CUMHURİYETİ ANLATTI

08 Oca, 2024

ALÇITEPE KAHRAMANININ KIZI CUMHURİYETİ ANLATTI

Yapay Zeka Beslenme ve Diyetetik Alanında Neleri Değiştirecek Konulu Söyleşi Gerçekleştirildi

08 Oca, 2024

Yapay Zeka Beslenme ve Diyetetik Alanında Neleri Değiştirecek Konulu Söyleşi Gerçekleştirildi

42. Grafik Tasarım Sergisi Saha Gezisi Gerçekleştirildi

08 Oca, 2024

42. Grafik Tasarım Sergisi Saha Gezisi Gerçekleştirildi

Taşıtlarda Kullanılan Yakıt Sistemlerinin Tanıtılması Konulu Seminer Gerçekleştirildi

08 Oca, 2024

Taşıtlarda Kullanılan Yakıt Sistemlerinin Tanıtılması Konulu Seminer Gerçekleştirildi

Gelenekten Geleceğe Sağlıklı Menüler Etkinliği Gerçekleştirildi

04 Oca, 2024

Gelenekten Geleceğe Sağlıklı Menüler Etkinliği Gerçekleştirildi

Dijital Dönüşüm Çağı Konulu Söyleşi Gerçekleştirildi

04 Oca, 2024

Dijital Dönüşüm Çağı Konulu Söyleşi Gerçekleştirildi

Fizyoterapistler İçin Güncel Gelişmeler

04 Oca, 2024

Fizyoterapistler İçin Güncel Gelişmeler" Konulu Söyleşi Gerçekleştirildi

I. Çocuk Gelişiminde Multidisipliner Yaklaşımlar Sempozyumu Gerçekleştirildi

04 Oca, 2024

I. Çocuk Gelişiminde Multidisipliner Yaklaşımlar Sempozyumu Gerçekleştirildi

Endüstride Çalışan Gözüyle Diyetisyenlik Mesleğinde Vizyoner Bakış Açıları Konulu Söyleşi Gerçekleştirilmiştir

03 Oca, 2024

Endüstride Çalışan Gözüyle Diyetisyenlik Mesleğinde Vizyoner Bakış Açıları Konulu Söyleşi Gerçekleştirilmiştir

Bariatrik Cerrahide Besin Destekleri

14 Ara, 2023

Bariatrik Cerrahide Besin Destekleri

Uluslararası Sivil Toplum Kuruluşlarının Önemi Konulu Söyleşi Gerçekleştirilmiştir

03 Oca, 2024

"Uluslararası Sivil Toplum Kuruluşlarının Önemi" Konulu Söyleşi Gerçekleştirilmiştir

Yıl Sonu Etkinliği Gerçekleştirildi

03 Oca, 2024

Yıl Sonu Etkinliği Gerçekleştirildi

Sensorimotor İntegrasyon Konulu Çevrimiçi Bilimsel Oturum Gerçekleştirildi

03 Oca, 2024

Sensorimotor İntegrasyon Konulu Çevrimiçi Bilimsel Oturum Gerçekleştirildi

Cumhuriyet’in 100. Yılında Havacılık Sektörünün Geleceği ve Kariyer Olanakları Paneli Gerçekleştirildi

02 Oca, 2024

Cumhuriyet’in 100. Yılında Havacılık Sektörünün Geleceği ve Kariyer Olanakları Paneli Gerçekleştirildi

Sosyal İkilem Film Gösterimi Gerçekleştirildi

02 Oca, 2024

Sosyal İkilem Film Gösterimi Gerçekleştirildi

Profesyonel Mutfaklarda Kullanılan Mikro Filizler ve Yenilebilir Çiçeklerin Kullanımı Saha Gezisi

02 Oca, 2024

Profesyonel Mutfaklarda Kullanılan Mikro Filizler ve Yenilebilir Çiçeklerin Kullanımı Saha Gezisi

Fulbright Bursu ile Amerika'da Eğitim Paneli

02 Oca, 2024

Fulbright Bursu ile Amerika'da Eğitim Paneli

Yeşilçam Fotoğrafçılık Müzesi Saha Gezisi Gerçekleştirildi

02 Oca, 2024

Yeşilçam Fotoğrafçılık Müzesi Saha Gezisi Gerçekleştirildi

Vejetaryen ve Vegan Mutfak Atölyesi Etkinliği Gerçekleştirildi

02 Oca, 2024

Vejetaryen ve Vegan Mutfak Atölyesi Etkinliği Gerçekleştirildi

Uzmanından Yılbaşı Akşamı İçin Beslenme Tüyoları

29 Ara, 2023

Uzmanından Yılbaşı Akşamı İçin Beslenme Tüyoları

Gingerbread House Çalıştayı ve Sergisi

28 Ara, 2023

Gingerbread House Çalıştayı ve Sergisi

Öğrencimiz Hasan ERTEM Altın Madalya Kazandı

28 Ara, 2023

Öğrencimiz Hasan ERTEM Altın Madalya Kazandı

Bağımlılıkla Mücadele Eğitimi

12 Ara, 2023

Bağımlılıkla Mücadele Eğitimi

Dünya Uluslararası İnsani Dayanışma Günü: İnsanlığın Birlikte Güçlenişi

20 Ara, 2023

Dünya Uluslararası İnsani Dayanışma Günü: İnsanlığın Birlikte Güçlenişi

Sanat Tasarım ve Mimarlık Fakültesi Gastronomi ve Mutfak Sanatları Bölümü Saha Gezisi Etkinliği Gerçekleştirildi

18 Ara, 2023

Sanat Tasarım ve Mimarlık Fakültesi Gastronomi ve Mutfak Sanatları Bölümü Saha Gezisi Etkinliği Gerçekleştirildi

Sanat Tasarım ve Mimarlık Fakültesi İç Mimarlık Bölümü Öğrencileri Teknik Gezi Gerçekleştirdi

18 Ara, 2023

Sanat Tasarım ve Mimarlık Fakültesi İç Mimarlık Bölümü Öğrencileri Teknik Gezi Gerçekleştirdi

Dünya AIDS Günü HIV Eğitimi Gerçekleştirildi

15 Ara, 2023

Dünya AIDS Günü HIV Eğitimi Gerçekleştirildi

Odyometristlerle A’dan Z’ye İşitme Cihazı Eğitimi Gerçekleştirildi.

14 Ara, 2023

Odyometristlerle A’dan Z’ye İşitme Cihazı Eğitimi Gerçekleştirildi.

10 Aralık Dünya İnsan Hakları Günü Kutlu Olsun

10 Ara, 2023

10 Aralık Dünya İnsan Hakları Günü Kutlu Olsun

Menü Planlama ve Asitte Pişirme Teknikleri Etkinliği Gerçekleştirildi

08 Ara, 2023

Menü Planlama ve Asitte Pişirme Teknikleri Etkinliği Gerçekleştirildi

Profesyonel Mutfaklarda Bıçak Çeşitleri ve Kullanımı Etkinliği Gerçekleştirildi

08 Ara, 2023

Profesyonel Mutfaklarda Bıçak Çeşitleri ve Kullanımı Etkinliği Gerçekleştirildi

“İstikbal Göklerdedir”

07 Ara, 2023

“İstikbal Göklerdedir”

Deprem Gerçeği ve Yapılması Gerekenler Konferansı Gerçekleştirildi

01 Ara, 2023

Deprem Gerçeği ve Yapılması Gerekenler Konferansı Gerçekleştirildi

24 Kasım Öğretmenler Günü Anma Töreni Gerçekleştirildi

29 Kas, 2023

24 Kasım Öğretmenler Günü Anma Töreni Gerçekleştirildi

Çene Eklemi Tedavi Protokolünde Fizyoterapinin Önemi

21 Kas, 2023

Çene Eklemi Tedavi Protokolünde Fizyoterapinin Önemi

Pelvik Kaslar ve Bağlarda Fizyoterapinin Önemi

17 Kas, 2023

Pelvik Kaslar ve Bağlarda Fizyoterapinin Önemi

Ulu Önder Gazi Mustafa Kemal ATATÜRK’ün Ebediyete İntikalinin 85. Yılı Anma Töreni

13 Kas, 2023

Ulu Önder Gazi Mustafa Kemal ATATÜRK’ün Ebediyete İntikalinin 85. Yılı Anma Töreni

İstanbul Rumeli Üniversitesi Kıtalararası 45. İstanbul Maratonunda Yerini Aldı!

08 Kas, 2023

İstanbul Rumeli Üniversitesi Kıtalararası 45. İstanbul Maratonunda Yerini Aldı!

Meslek Yüksekokulu Pastacılık ve Ekmekçilik Programı Saha Gezisi Etkinliği Gerçekleştirildi

07 Kas, 2023

Meslek Yüksekokulu Pastacılık ve Ekmekçilik Programı Saha Gezisi Etkinliği Gerçekleştirildi

Meslek Yüksekokulu Grafik Tasarım ve İç Mekan Tasarımı Programları Saha Gezisi Etkinliği Gerçekleştirildi

07 Kas, 2023

Meslek Yüksekokulu Grafik Tasarım ve İç Mekan Tasarımı Programları Saha Gezisi Etkinliği Gerçekleştirildi

Meslek Yüksekokulu Spor Yönetimi Programı Saha Gezisi Etkinliği Gerçekleştirildi

03 Kas, 2023

Meslek Yüksekokulu Spor Yönetimi Programı Saha Gezisi Etkinliği Gerçekleştirildi

29 Ekim - 4 Kasım Kızılay Haftası

02 Kas, 2023

29 Ekim - 4 Kasım Kızılay Haftası

Meslek Yüksekokulu Aşçılık Programı Saha Gezisi Etkinliği Gerçekleştirildi

02 Kas, 2023

Meslek Yüksekokulu Aşçılık Programı Saha Gezisi Etkinliği Gerçekleştirildi

Cumhuriyet’in 100. Yılını Coşkuyla Kutladık

01 Kas, 2023

Cumhuriyet’in 100. Yılını Coşkuyla Kutladık

29 Ekim Cumhuriyet Bayramı’nın 100. Yıl Kutlama Töreni Gerçekleştirildi

30 Eki, 2023

29 Ekim Cumhuriyet Bayramı’nın 100. Yıl Kutlama Töreni Gerçekleştirildi

2023 - 2024 Akademik Yılı Oryantasyon Programı Gerçekleştirildi

16 Eki, 2023

2023 - 2024 Akademik Yılı Oryantasyon Programı Gerçekleştirildi

Lisansüstü Eğitim Enstitümüz Yeni Mezunlarını Verdi

16 Eki, 2023

Lisansüstü Eğitim Enstitümüz Yeni Mezunlarını Verdi

İstanbul Rumeli Üniversitesi Öğrencileri Teknik Gezide

16 Eki, 2023

İstanbul Rumeli Üniversitesi Öğrencileri Teknik Gezide

2023-YKS Ek Yerleştirme Tercihleri Başladı

16 Eki, 2023

2023-YKS Ek Yerleştirme Tercihleri Başladı

30 Ağustos Zaferi Kutlama Töreni Gerçekleşti

16 Eki, 2023

Silivri Kaymakamlığınca 30 Ağustos Zaferi’nin 101. Yılı için düzenlenen tören ilçe protokolü ve Sayın Rektör V. Prof. Dr. Mustafa KARA ’nın katılımla...

Online Uluslararası Multidisipliner Gıda ve Sağlık Bilimleri Kongresi Gerçekleştirildi

16 Eki, 2023

1st International Rumeli Congress on Food and Health Sciences (1. Uluslararası Rumeli Gıda ve Sağlık Bilimleri Kongresi) 28-29 Ağustos 2023 tarihinde Prof. Dr. Ömer ÇETİN başkanlığında gerçekleştirildi.

Üniversitemizde 30 Ağustos Zafer Bayramı’nın 101’inci Yıl Dönümü Kutlama Programı Düzenlendi

16 Eki, 2023

Üniversitemizde 30 Ağustos Zafer Bayramı’nın 101’inci Yıl Dönümü Kutlama Programı kapsamında etkinlik d...

Tsunami Farkındalığı Paneli Gerçekleştirildi

16 Eki, 2023

Üniversitemizde 30 Ağustos Zafer Bayramı’nın 101’inci Yıl Dönümü Kutlama Programı kapsamında etkinlik düzenlendi.

İstanbul Rumeli Üniversitesi’nde Mezuniyet Coşkusu

16 Eki, 2023

Üniversitemizde 30 Ağustos Zafer Bayramı’nın 101’inci Yıl Dönümü Kutlama Programı kapsamında etkinlik...

İstanbulkart Başvuruları

Öğrenci İstanbulkart başvuruları www.istanbulkart.istalbul'da. Tüm detaylar ve adresine talep etmek için ziyaret et.

15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü Anma Programı Gerçekleştirildi.

16 Eki, 2023

15 Temmuz "Demokrasi ve Millî Birlik Günü" Anma Programı çerçevesinde Rektör V. Prof.Dr. Mustafa KARA bir konuşma yaparak günün anlam ve önemine değindi.

Uluslararası Rumeli Sosyal ve Eğitim Bilimleri Kongresi Düzenlendi.

16 Eki, 2023

Uluslararası Rumeli Sosyal ve Eğitim Bilimleri Kongresi 10-12 Temmuz 2023 tarihlerinde İstanbul Rumeli Üniversitesi, Haliç Uygulama ve Araştırma Yerleşkesinde gerçekleştirildi.

İstanbul Rumeli Üniversitesi Bayramlaşma Töreninde Bir Araya Geldi.

16 Eki, 2023

İstanbul Rumeli Üniversitesi ailesi, Kurban Bayramı kutlaması için Mehmet Balcı Yerleşkesi Fuaye Alanı’nda geleneksel hale gelen bayramlaşma töreninde bir araya geldi

70 Gönüllü Öğrencimiz AFAD Destek Gönüllüsü Eğitimini Başarıyla Tamamladı.

16 Eki, 2023

Silivri Belediyesi Afet Koordinasyon Merkezinde, Silivri Arama Kurtarma (SAK) ekipleri tarafından verilen 1 haftalık eğitimi başarı ile tamamlayan 70 gönüllü öğrencimiz, düzenlenen törenle Destek AFAD Gönüllüsü kimlik kartlarını teslim aldı.

Rumeli Forum panelinin ikincisi düzenlendi.

16 Eki, 2023

Rumeli Forum panelinin bu yılki konusu ‘’Marka olarak Rumelilik’’ oldu. Panel geçtiğimiz günlerde İstanbul Rumeli Üniversitesi Haliç kampüsünde gerçekleşti. Forumda, Yapımcı, yönetmen ve akademisyen 3. Kuşak Selanik mübadili Doç. Dr. Nurdan Tümbek Tekeoğlu konuşmacı olarak yer aldı. Tekeloğlu, Rumeliliği bir de Marka Yönetimi disiplini ile tarihi, kültürel, siyasi, sosyal açıdan ele aldı.

İstanbul Rumeli Üniversitesi Genç Kızılay Kulübü, Kızılay İstanbul ile Kahramanmaraş'ı ziyaret etti.

16 Eki, 2023

İstanbul Rumeli Üniversitesi Genç Kızılay Kulübü, Kızılay İstanbul ile Kahramanmaraş'ın Pazarcık ilçesine 12 kişilik ekiple depremzedeleri ziyaret ettiler.

19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı töreni gerçekleştirildi.

16 Eki, 2023

İstanbul Rumeli Üniversitesi Genç Kızılay Kulübü, Kızılay İstanbul ile Kahramanmaraş'ın Pazarcık ilçesine 12 kişilik ekiple depremzedeleri ziyaret ettiler.

İstanbul Rumeli Üniversitesi 10 - 16 Mayıs Engelliler Haftası İçin Konferans Gerçekleştirdi.

16 Eki, 2023

İstanbul Rumeli Üniversitesi 10- 16 Mayıs Engelliler haftası vesilesiyle 'Herkes İçin Erişilebilirlik Konferansı' İstanbul Rumeli Üniversite Rektör Vekili Mustafa Kara ve Ortodonti Uzmanı Doktor Gilman Yücel'in katılımlarıyla gerçekleştirildi.

Girişimcilik Haftası

01 Mar, 2024

Girişimcilik Haftası (1-7 Mart)

Duyurular

05 Nis, 2024
15 Nis, 2024
18 Eki, 2023


Tüm Duyurular