Rumeli Üniversitesi'nde Tercih ve Tanıtım Günleri başladı!

YKS Sonuçları Açıklandı!

2024-2025 Akademik Yılı Güz Dönemi Yatay Geçiş Başvuruları Başladı.

2024-2025 Akademik Yılı Kayıt Yenileme Dönemi Başladı!

2024-2025 Eğitim-Öğretim Yılı Yabancı Uyruklu Öğrenci Başvuruları Başladı.

Etkinlik Takvimi

Gerçekleştirilen ve gerçekleştirilmek üzere planlanmış olan etkinlikler

Rumeli'den Haberler

İstanbul Rumeli Üniversitesi 2023-2024 Akademik Yılı Mezuniyet Töreni Coşkuyla Kutlandı.

17 Tem, 2024

stanbul Rumeli Üniversitesi, 2023-2024 akademik yılı mezuniyet törenini büyük bir coşku ve gururla kutladı. Üniversitemizin Mehmet Balcı Yerleşkesinde düzenlenen törende, öğrencilerimiz aileleri, akademik ve idari personel ile mezuniyet heyecanını yaşadı.

Balcı Vakfı'ndan Rektörümüz Prof. Dr. Mustafa Kara'ya Tebrik Ziyareti Gerçekleştirildi

03 Tem, 2024

stanbul Rumeli Üniversitesi'nin kurucu vakfı olan Balcı Vakfı Başkanı Fikriye Balcı ve İstanbul Rumeli Üniversitesi Mütevelli Heyet Üyeleri Alaaddin Selçuk ve Ahmet Erdoğan, Rektörümüz Prof. Dr. Mustafa Kara’ya rektörlük ataması nedeniyle tebrik ziyaretinde bulundular. Rektörümüz, nazik ziyaretleri ve değerli hediyeleri için kendilerine teşekkürlerini dile getirdi.

Spor Bilimleri Fakültesi Tarafından Yaz Kampı Gerçekleştirildi.

01 Tem, 2024

İstanbul Rumeli Üniversitesi Spor Bilimleri Fakültesi, 2024 Bahar Dönemi kapsamında düzenlenen Yaz Kampı ile öğrencilerimize hem eğitim hem de eğlence dolu bir deneyim yaşattı.

Prof. Dr. Arif Verimli İle Söyleşi Gerçekleştirildi

29 May, 2024

İstanbul Rumeli Üniversitesi Haliç Uygulama ve Araştırma Yerleşkesinde, psikiyatrist Prof. Dr. Arif Verimli ile söyleşi gerçekleştirildi. Üniversitemizde konuşmacı olarak katılan Prof. Dr. Arif Verimli, öğrencilerimizle bir araya gelerek psikoloji ve psikiyatri arasındaki farkı anlattı ve bu konuyla ilgili çeşitli örneklemelerde bulundu.

19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı Paneli Gerçekleştirildi

23 May, 2024

İstanbul Rumeli Üniversitesi, Kadıköy Uygulama ve Araştırma Yerleşkesi’nde Spor Bilimleri Fakültesi Gençlik Haftası Buluşmaları kapsamında “Gençlik Haftası Buluşması” konulu bir panel düzenlemiştir.

Duyurular