Rektörlük

Rektörlük Haberleri

Balcı Vakfı'ndan Rektörümüz Prof. Dr. Mustafa Kara'ya Tebrik Ziyareti Gerçekleştirildi

03 Tem, 2024

İstanbul Rumeli Üniversitesi'nin kurucu vakfı olan Balcı Vakfı Başkanı Fikriye Balcı ve İstanbul Rumeli Üniversitesi Mütevelli Heyet Üyeleri Alaaddin Selçuk ve Ahmet Erdoğan, Rektörümüz Prof. Dr. Mustafa Kara’ya rektörlük ataması nedeniyle tebrik ziyaretinde bulundular.

Çorlu Reyap Hastanesi Başhekimi Dr. İbrahim Oktay’dan Rektörümüze Tebrik Ziyareti Gerçekleştirildi

27 Haz, 2024

Çorlu Reyap Hastanesi Başhekimi Dr. İbrahim Oktay, Rektörümüz Prof. Dr. Mustafa Kara’ya Rektörlük Makamı'nda tebrik ziyaretinde bulundu.

Rektörümüz Prof. Dr. Mustafa Kara, Silivri İlçe Milli Eğitim Müdürü Zekeriya Artar ve İstanbul İl Milli Eğitim Müdür Yardımcısı Özcan Türkoğlu'nu Ağırladı

03 Haz, 2024

İstanbul Rumeli Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Mustafa Kara, Silivri İlçe Milli Eğitim Müdürü Zekeriya Artar ve İstanbul İl Milli Eğitim Müdür Yardımcısı Özcan Türkoğlu'nu Rektörlük Makamında ağırladı.

İstanbul Rumeli Üniversitesi Rektörlüğüne Prof. Dr. Mustafa KARA Atandı

29 May, 2024

İstanbul Rumeli Üniversitesi Rektör V. Prof. Dr. Mustafa KARA, Resmî Gazete’de yayımlanan 2024/148 sayılı Cumhurbaşkanlığı Kararnamesi gereğince İstanbul Rumeli Üniversitesi Rektörlüğüne atanmıştır.

İstanbul Rumeli Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Mustafa Kara, Eğitimde Yapay Zekâ Uygulamaları Uluslararası Forumu'na Katıldı

28 May, 2024

İstanbul Rumeli Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Mustafa Kara, Teknopark İstanbul'da düzenlenen "Eğitimde Yapay Zekâ Uygulamaları Uluslararası Forumu"na katıldı. Foruma, Sanayi ve Teknoloji Bakan Yardımcısı Zekeriya Çoştu, Teknopark İstanbul Yönetim Kurulu Başkanı Prof. Dr. Metin Yerebakan ve çok sayıda eğitimci de katılım gösterdi.