Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulu

Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulu

Rumeli Üniversitesi, Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulu 2016 yılında kurulmuştur. Sağlık Hizmetlerinin üretilmesine katkıda bulunan, sağlık hizmetlerindeki ilerlemelere yardımcı olan, küresel değişiklikleri yakından takip edebilen, bilgi ve verileri iyi analiz edebilen, ekip çalışmasına yatkın, üretken, nitelikli, ulusal ve uluslararası alanda yenilikçi yaklaşımlarla fark yaratacak sağlık personelleri yetiştirmeyi hedefler.

Üniversitemiz Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulu’nda öğrenciler programa özgü teorik dersleriyle alanlarında uzmanlaşırken uygulama dersleriyle teorik bilgilerini pekiştirmektedirler. Sağlık alanında ülke sorunlarına duyarlı, kamu yararını gözeten örnek bir sağlık hizmetleri meslek yüksekokulu olarak sağlık teknikerlerini yetiştirmektedir.

Öğrencilerimiz sağlık alanının yanı sıra üniversitemizde yer alan diğer fakülte ve yüksekokullarda açılan seçmeli dersler ile ilgi alanlarına uygun dersler seçebilmektedirler.

 

 

 

SAĞLIK   HİZMETLERİ MESLEK YÜKSEKOKULU DANIŞMANLIK SAATLERİ
Öğretim   Elemanı Program Danışmanlık Gün ve   Saati
Öğr.Gör. Özge   ÖKÇÜ Fizyoterapi Çarşamba 13.00 -   14.00
Öğr.Gör.   Muhammet Fatihcan YILDIRIM Diş Protez Çarşamba 11.00 -   12.00
Öğr.Gör. Azize   Sevim Tıbbi Görüntüleme   Teknikleri Pazartesi 15.30
Öğr.Gör. Özlem BAYIR Diyaliz (1. Sınıf) Pazartesi 13.00 -   14.00
Diyaliz (2. Sınıf) Salı 13.00 - 14.00
Dr.Öğr.   Üyesi Aylin TÜRKSEVER TETİKER Tıbbi Laboratuvar   Teknikleri (1.Sınıf) Pazartesi 10.00
Tıbbi Laboratuvar Teknikleri (2.Sınıf) Salı 11.00
Öğr.   Gör. Nazife KOÇ İlk ve Acil Yardım   (2.Sınıf) Perşembe 12.00
Evde Hasta Bakımı (1. Sınıf) Cuma 13.00
Evde Hasta Bakımı (2. Sınıf) Salı 17.00
Öğr.Gör.   Selay DURAN Radyoterapi (1.Sınıf) Perşembe 12.00
Radyoterapi (2.Sınıf) Cuma 12.00
Öğr. Gör. Ali   Mesut TEMİZER Ağız ve Diş Sağlığı Salı 09.00 - 09.50
Öğr.Gör. Beyza EKŞİ Odyometri Salı 15.00
Öğr.Gör.   Nazlı KAYA Patoloji Laboratuvar   Teknikleri (2. Sınıf) Perşembe 11.30 -   12.20
Tıbbi Dökümantasyon ve Sekreterlik (1. Sınıf) Salı 12.00 - 12.50
Tıbbi Dökümantasyon ve Sekreterlik (2. Sınıf) Salı 16.00 - 16.50
Öğr. Gör. Elif   TÜREL Çocuk Gelişimi Salı 14.00
Öğr. Gör. Sema   AYKOL FAİKOĞLU İlk ve Acil Yardım   (1.Sınıf) Perşembe 16.30 -   17.30
Öğr. Gör.   Başak TÜRKMEN Anestezi Cuma 15.00
Öğr. Gör.   Berker CAN Ameliyathane   Hizmetleri Perşembe 13.30
Öğr   Gör. İrem YAVUZ Elektronörofizyoloji Salı 11.00
Patoloji Laboratuvar Teknikleri (1. Sınıf) Çarşamba 13.00

 

1.Hafta 09.10.2023 13.10.2023 2.Hafta 16.10.2023 20.10.2023 3.Hafta 23.10.2023 27.10.2023 4.Hafta 30.10.2023 03.11.2023 5.Hafta 06.11.2023 10.11.2023 6.Hafta 13.11.2023 17.11.2023 7.Hafta 20.11.2023 24.11.2023
8.Hafta 27.11.2023 01.12.2023 9.Hafta 04.12.2023 08.12.2023 10.Hafta 11.12.2023 15.12.2023 11.Hafta 18.12.2023 22.12.2023 12.Hafta 25.12.2023 29.12.2023 13.Hafta 01.01.2024 05.01.2024 14.Hafta 08.01.2024 12.01.2024
15.Hafta 15.01.2024 19.01.2024