Üniversitemizin 7. Yıl Dönümü Kutlamaları

28 Nis 2022 Perşembe 10:04


İstanbul Rumeli Üniversitesi kuruluşunun 7. Yıl dönümü nedeniyle gerçekleştirilen program Balcı Vakfı Başkanı  Sayın Fikriye Balcı, Mütevelli Heyet Başkan Yardımcımız Sayın Hüseyin Afşin Balcı ve Mütvelli Heyet Üyelerimiz, Rektörümüz Sayın Prof. Dr. Hazım Tamer Dodurka, Akademisyenlerimiz ve öğrencilerimizin yoğun katılımı ile gerçekleştirilmiştir.

‘‘Her türlü bilgiden önce ahlak.” anlayışıyla, bireylerin düşünce ve ideallerine, inançlara, farklılıklarına, hukukun üstünlüğüne ve milli değerlere saygılı bir üniversite kuruldu.

Silivri Mehmet Balcı Yerleşkemizde gerçekleştirilen törenimiz öğrenci orkestrasının düzenlediği müzik dinletisi ile başladı. 7.yıl kutlaması için özel olarak hazırlanan video gösterimi yapıldı. Açılış konuşması Öğrenci Konsey Başkanımız Ebrar Haksever tarafından gerçekleştirilmiş olup sonrasında Üniversitemizin ilk mezunu ve ilk birincisi olan Ebru Kaya ile devam etmiştir.  Konuşmalar Rektörümüz, Rektör Yardımcımız ve Mütevelli Heyet Başkan Yardımcımızın sunumları ile tamamlanmış olup sonrasında ödül törenine geçilmiştir. Ödül töreninde, Meslek Yüksek Okulu Aşçılık Programı  öğrencilerimizin katıldıkları Üniversite Düzeyi Modern Türk  Mutfağı Ekip Yarışmasında kazandıkları Altın, Gümüş, Bronz madalya ve plaket takdimi   Balcı  Vakfı  Başkanı  Sayın  Fikriye Balcı tarafından gerçekleştirilmiştir. Türkiye Kickboks Şampiyonası’nda derece alan öğrencilerimize plaketlerini Rektörümüz Sayın Prof. Dr. Hazım Tamer Dodurka takdim etti. Ayrıca Kazakistan Turan Üniversitesi Rektörü Tarafından Teşekkür mektubu ve hediyeleri Rektörümüz Sayın Prof. Dr. Hazım Tamer Dodurka’ya Mariyam Ussalinova tarafından Kazakistandan gelen konuklarla birlikte takdim edilmiştir. Törenimiz anı fotoğrafı çekimiyle son bulmuştur.


Designneuro