Fizyoterapi ve Rehabilitasyon Bölümü Önlük Giyme Töreni

28 May, 2024

İstanbul Rumeli Üniversitesi Kadıköy Uygulama ve Araştırma Yerleşkesi’nde, 2023-2024 Eğitim-Öğretim yılında Sağlık Bilimleri Fakültesi Fizyoterapi ve Rehabilitasyon Bölümü için "Önlük Giyme Töreni" gerçekleştirildi. 

Program, saygı duruşu ve İstiklal Marşı'nın ardından bölüm öğrencilerinden Muhammed Yusuf MERAL, Fizyoterapi ve Rehabilitasyon Bölüm Başkanı Dr. Öğr. Üyesi Gamze BAŞKENT,  Sağlık Bilimleri Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Hüseyin Can İKİZLER ve Rektör Yrd. Prof. Dr. Ömer ÇETİN’in günün anlam ve önemini belirten konuşmaları gerçekleştirildi.

Gerçekleştirilen plaket takdiminin ardından öğrenciler sahneye davet edilerek önlüklerini giydiler. Sayın Rektör Yrd. Prof. Dr. Ömer ÇETİN; Alanur KORKMAZ, Alperen OSMANLIOĞLU ve Beyza Gül KESKİN’e önlüklerini giydirdi. Dekan Prof. Dr. Hüseyin Can İKİZLER; Cenker GÜL, Ecem AKMAN ve Elif BAYRAK’a önlüklerini giydirdi. Dr. Öğr. Üyesi Gamze BAŞKENT; Enes ONURCUN, Erdem ÜÇLER ve Erfan POURMAHMOUD’a önlüklerini giydirdi. Dr. Öğr. Üyesi Özden BASKAN; Feyza KILIÇ, İlayda BAYDAR ve İpek BAL’a önlüklerini giydirdi. Dekan Yrd. Dr. Öğr. Üyesi Semra BAYSAN; Kaan Berat UYSAL, Kosar AGHABAKLOU ve Mislina KÜTÜKÇÜ’ye önlüklerini giydirdi. Dr. Öğr. Üyesi Zeynep Güler YENİPINAR; Nazlıcan OĞUZHAN, Oğulcan Cemre ERTUNÇ, Rabia ERDEN’e önlüklerini giydirdi. Dr. Öğr. Üyesi Mehtap ODABAŞI; Rabia Nur SERIŞEN, Rojin YILMAZ ve Sefa KAHRAMAN’a önlüklerini giydirdi. Prof. Dr. Yavuz TAŞKIRAN; Selda KURTOĞLU, Serhat YEĞEN, Simon BRAYAN ve Tuğba BOYNER’e önlüklerini giydirdi. Arş. Gör. Cansu DEMİR; Volkan SAVCI, Yağmur GÜREŞ ve Yusuf OCAK’a önlüklerini giydirdi.

Program sonunda toplu fotoğraf çekimi ve ardından pasta kesimi yapılarak etkinlik tamamlandı.