“Enhancing Digital Competences in Education and Training”

10 May 2019 Cuma 14:39


Estonya Ulusal Ajansından alınan duyuruda,  04-07 Eylül 2019 tarihlerinde Estonya’nın Tallinn şehrinde “Enhancing Digital Competences in Education and Training” başlıklı Ulusötesi İşbirliği Faaliyeti (TCA) düzenleneceği bildirilmektedir.

Adı geçen faaliyete Yükseköğretim kurumlarından Dijital Teknolojiler ve Dijital Beceriler alanında Stratejik Ortaklık Projesi yapacak olan temsilcilerin katılımı beklenmektedir. Katılımcılar yukarıda belirtilen alanları birçok yönüyle tartışma imkanı bulacak ve bunun yanında ICT ve dijital beceriler alanında stratejik ortaklık projesi gerçekleştirmek için ortaklarla bir araya gelme imkanı bulacaktır.

 

Etkinliğe seçilen katılımcıların faaliyet katılım ücretinin tamamı ile seyahat harcamalarının %95’i Türkiye Ulusal Ajansı tarafından karşılanacaktır. Katılımcılar öncelikle harcamalarını kendileri yapacak, daha sonra uygun masrafların

%95’i katılımcılarla imzalanacak sözleşmede yer alan hükümler çerçevesinde Türkiye Ulusal Ajansı tarafından katılımcılara ödenecektir.

 

Yukarıda detayları verilen TCA faaliyetine katılım başvurusu yapmak için en geç 24 Mayıs 2019 tarihi mesai bitimine kadar https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSdsuo5r_YmW1EqE3jDLSYbOiCVcq8vLYFaFZHFGYDeDz1NT5Q/viewform?usp=pp_url

adresinden kayıt yapılması gerekmektedir. Yapılan başvurular arasından değerlendirme yapılarak 2 katılımcı belirlenecektir. Faaliyete katılım için seçilen kişilere e-posta yoluyla bilgilendirme yapılacaktır.

 

Program hakkında detaylı bilgiye https://www.erasmusplus-contactseminar-estonia.com/ adresinden ulaşılabilmektedir.

 

Saygılarımızla,

Designneuro