19.Uluslararası İstanbul Mutfak Günlerinde Başarılı Olan Öğrencilerimiz Rektörümüzü Ziyaret Ettiler

11 Oca 2023 Çarşamba 09:10


23-25 Aralık 2022 tarihlerinde 19.su düzenlenen Uluslararası İstanbul Mutfak Günleri yemek yarışmasında 14 madalya ile büyük başarı elde eden öğrencilerimiz Sayın Rektörümüz Prof. Dr. Hazim Tamer Dodurka’yı ziyaret ettiler. 

Dünyanın gastronomi alanında önde gelen ülkelerinin federasyonları ve dernekleri ile gerçekleşen yarışmada İstanbul Rumeli Üniversitesi Aşçılık Programı Gastronomi ve Mutfak Sanatları Bölümü ve Otel, Lokanta ve İkram Hizmetleri Bölümü öğretim elemanlarımız ülkemizi ve üniversitemizi en iyi şekilde temsil ettiler. Yarışma sonunda altı farklı kategoride 14 ödül alan öğrencilerimiz ve öğretim elemanlarımız yaptıkları yemek ve tatlılarla jüri üyelerine unutulmaz bir lezzet deneyimi yaşattı.

Yarışmaya katılım gösteren öğrencilerimiz ve öğretim elemanlarımız (Öğr. Gör. Mustafa Oğuzhan Ercan, Öğr. Gör. Enis Edip Akıcı, Öğr. Gör. Doğukan Bayesen) öğrencilerimizi iş yaşamında rakiplerinden bir adım öne çıkaracak bu tip organizasyonlar ile ilgili desteklerini esirgemedikleri için Sayın Rektörümüz Prof. Dr. Hazim Tamer Dodurka’ya teşekkürlerini sundular.


      
Designneuro