İstanbul Rumeli Üniversitesi

Geleceğinize imzamızı atıyoruz

Hizmet, Mal ve İstihdam Duyuruları

Gastronomi ve Mutfak Sanatları lisans programı için araç, gereç ve donanım satın alımı Üniversitemiz Gastronomi ve Mutfak Sanatları lisans programı için Ek’te miktarı ve teknik özellikleri belirtilmiş olan araç, gereç ve donanımın satın alımı yapılacaktır. Teklif vermek isteyen firmalar nakli ve montaj dahil tekliflerini 30/08/2017 tarihine kadar satinalma@rumeli.edu.tr adresine göndermeleri gerekmektedir.
İstanbul Rumeli Üniversitesi Basın Halkla İlişkiler Müdürlüğüne bağlı 2017-2018 eğitim-öğretim dönemi boyunca hizmet alımı yapılacak ajans faaliyet planı Ek’te belirtilmiştir. Yıl içerisinde gerçekleştirilmesi beklenen tüm iş kalemlerinin içeriği açıklanmıştır. Teklif vermek isteyen firmalar bugün itibari ile 15 gün süre içerisinde satinalma@rumeli.edu.tr mail adresine tekliflerini göndermeleri gerekmektedir.
Üniversitemiz bahçesine dikilmek üzere ekteki tabloda bulunan ağaç ve bitkiler satın alınacaktır. Teklif vermek isteyen firmaların 07/07/2017 tarihine kadar tekliflerini satinalma@rumeli.edu.tr adresine göndermeleri gerekmektedir.
Üniversitemizdeki konferans salonu ve anfi için 340 adet koltuk yaptırılacaktır. Teklif vermek isteyen firmaların nakliye ve montaj dahil fiyat tekliflerini 07/07/2017 tarihine kadar satinalma@rumeli.edu.tr adresine gönderebilirler.
Sosyal Alanlarımızın Kiraya Verilmesi İle İlgili İhale Şartnamesi
İş Güvenliği Teknik Şartname
Üniversite binamızın E-5 cephesine, üniversitemizi tanıtım amaçlı giydirme yapılacaktır.Konu ile iglili teknik şartname ve görsel ektedir.