İstanbul Rumeli Üniversitesi

Geleceğinize imzamızı atıyoruz

Haberler

Sağlık Meslek Liseleri geleceklerini konuştu

Sağlık Meslek Liseleri geleceklerini konuştu

Sağlık Meslek Liseleri Geleceklerini Konuştu…

40’a yakın sağlık meslek lisesinin katıldığı Sağlık Meslek Liseleri Buluşması’nda meslek liselerinin bugünü ve geleceği konuşuldu.

Bedray Yayıncılık tarafından Çekmeköy Çavuşbaşı’nda gerçekleştirilen Sağlık Meslek Liseleri Buluşması’na İstanbul’daki 40’a yakın sağlık meslek lisesi kurucuları, müdürleri ve müdür yardımcıları katıldı. Devlet ve özel sağlık meslek liselerinin bir arada olduğu etkinlikte sağlık meslek liselerinin hem bugünkü gelinen durumu hem de sorunları ve geleceği masaya yatırıldı.

“Meslek aşkla yapılır”

Etkinliğe katılan İstanbul Rumeli Üniversitesi Meslek Yüksekokulu Müdürü Doç. Dr. Oğuz Özyaral açılış konuşmasında kendileri için önem arz eden bu etkinlik için Bedray Yayıncılık’a teşekkür etti. Oğuz Özyaral aynı zamanda, “Bizim en önemli misyonlarımızdan bir tanesi öğrencilerimizin geleceğini birlikte yönlendirmemiz. Ben hocalarım sayesinde mesleğime aşık oldum. Meslek aşkla yapılır. Eğer mesleğinize âşıksanız her şeyin başına geçiyorsunuz. Ben de öğrencilerime mesleklerini çok sevmelerini ve mesleklerinin kralı ve kraliçesini olması gerektiklerini öğretiyorum” şeklinde konuştu.

Haydarpaşa Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Müdürü Bilal Çolak ise yaptığı konuşmada, devlet ve sağlık meslek liselerinin bir arada olmasından mutluluk duyduğunu ve sağlık meslek liselerini en iyi noktaya beraber getireceklerini belirtti.

Etkinlik toplu fotoğraf çekiminden sonra son buldu.

 

 

Tüm Haberler