İstanbul Rumeli Üniversitesi

Geleceğinize imzamızı atıyoruz

Haberler

Tekirdağ Anadolu Lisesi'nin 9. Geleneksel Üniversite Tanıtım Etkinliğine Katıldık...

Tekirdağ Anadolu Lisesi'nin 9. Geleneksel Üniversite Tanıtım Etkinliğine Katıldık...

ekirdağ Anadolu Lisesi tarafından 46 üniversitenin katılımıyla bir devlet okulunun düzenlediği en büyük üniversite ve meslek tanıtımı gerçekleştirildi.

Gün boyu süren etkinlikte 46 üniversite Tekirdağlı öğrencilerin yanı sıra Trakya’daki birçok okulun öğrencisi ile buluşturulurken aynı zamanda öğrencilere de 2 adet seminer çalışması ve  34 farklı mesleğin de tanıtımı sağlandı. 

Üniversite tanıtımı, meslek tanıtımı ve seminer çalışması şeklinde üç farklı organizasyonu aynı gün içinde Tekirdağlı öğrenciler için bir araya getiren Tekirdağ Anadolu Lisesi’nin düzenlediği etkinliğe, Süleymanpaşa Kaymakamı Arslan YURT, Tekirdağ İl Milli Eğitim Müdürü Ersan ULUSAN, İlçe Milli Eğitim Müdürü Ünal MAMUR, İl Milli Eğitim Müdür Yardımcıları ve Ortaöğretim Okul Müdürleri, Üniversitemiz adına ise  Uzman Klinik Psikolog Bahar Turgut ve Kurumsal İletişim Memuru Evren Doruk katıldı.

 

Psikoloji Bölümü ile ilgili seminer veren Uzman Klinik Psikolog Bahar Turgut, öğrencilerin merak ettikleri soruları içtenlikle cevapladı.

 

Tekirdağ Anadolu Lisesi'ne düzenlediği bu önemli organizasyon için teşekkür ederiz.


,

Tüm Haberler