İstanbul Rumeli Üniversitesi

Geleceğinize imzamızı atıyoruz

Burs Kazananlar Listesi

Kurum

Ad Soyad

Alan

Kazandığı Burs Oranı

Kazandığı Burs şekli

Bölümü

Bilim Eğitim Kurumları

EMRE ACARTÜRK

1

100%

MF -4 PUAN TÜRÜNDEN

İnşaat Mühendisliği

İstem Eğitim Kurumları

OĞUZHAN YILDIZ

1

100%

MF -4 PUAN TÜRÜNDEN

Mimarlık

Final Temel Lisesi

EYYÜP SANA

1

100%

MF -4 PUAN TÜRÜNDEN

İç Mimarlık

Çizgi Ötesi Özel Öğretim Kursu

RECEP ÖNCEL

1

100%

MF -4 PUAN TÜRÜNDEN

Endüstri Mühendisliği

Elit Özel Öğretim Kursu

İBRAHİM

1

100%

MF -4 PUAN TÜRÜNDEN

Bilgisayar Mühendisliği

Kayapınar ÖBEM

GÖKHAN ÇELEBİ

1

100%

MF -4 PUAN TÜRÜNDEN

Endüstri Mühendisliği

Uğur Temel Lisesi

TEOMAN KARAMAN

1

100%

TM-3 PUAN TÜRÜNDEN

Siyaset Bilimi ve Kamu Yönetimi

Kayapınar ÖBEM

SERAP DEMİR

1

100%

TM-3 PUAN TÜRÜNDEN

Siyaset Bilimi ve Kamu Yönetimi

Hacı Fahri Zümbül Anadolu Lisesi

ECE ÇALIŞKAN

1

100%

TM-3 PUAN TÜRÜNDEN

Uluslararası İlişkiler

Kayapınar ÖBEM

SÜLEYMAN MENTEŞ

1

100%

TM-3 PUAN TÜRÜNDEN

Uluslararası İlişkiler

İstem Eğitim Kurumları

MEHMET ÖZTÜRK

1

75%

MF -4 PUAN TÜRÜNDEN

İnşaat Mühendisliği

Altın Kalemler Özel Öğretim Kursu

M TUANA GEDİK

0

75%

MF -4 PUAN TÜRÜNDEN

Mimarlık

Atılgan Özel Öğretim Kursu

ELİF SILA YILDIRIM

1

75%

MF -4 PUAN TÜRÜNDEN

İç Mimarlık

Yeni Boğaziçi Özel Öğretim Kursu

SÜLEYMAN YÜCE

1

75%

MF -4 PUAN TÜRÜNDEN

Endüstri Mühendisliği

Birey Eğitim Kurumları

NUR BEGÜM KOÇ

1

75%

MF -4 PUAN TÜRÜNDEN

Bilgisayar Mühendisliği

Ağrı Özel Final Temel Lisesi

MEYRA KAYA

1

75%

MF -4 PUAN TÜRÜNDEN

Endüstri Mühendisliği

Etap Özel Öğretim Kursu

YUSUF HASTÜRK

1

75%

TM-3 PUAN TÜRÜNDEN

Siyaset Bilimi ve Kamu Yönetimi

Bol Eğitim

BARIŞ YEŞİLOĞLU

1

75%

TM-3 PUAN TÜRÜNDEN

Siyaset Bilimi ve Kamu Yönetimi

Seçkin Öncü Eğitim Kursu

ELİFNAZ YENİGÜN

1

75%

TM-3 PUAN TÜRÜNDEN

Uluslararası İlişkiler

Esenyurt Uğur Özel Öğretim Kursu

MERT CAN MUMCU

1

75%

TM-3 PUAN TÜRÜNDEN

Uluslararası İlişkiler

Kozan Doğru Cevap Özel Öğretim Kursu

ENES GÜRBÜZ

1

50%

MF -4 PUAN TÜRÜNDEN

İnşaat Mühendisliği

Radikal Eğitim Kurumları Diclekent Şube

AZAD AY

1

50%

MF -4 PUAN TÜRÜNDEN

Mimarlık

Hedef Özel Öğretim Kursu

AHMET AVCIOĞLU

1

50%

MF -4 PUAN TÜRÜNDEN

İç Mimarlık

Bilgi Dünyası Eğitim Kurumları

İBRAHİM ÇAVUŞOĞLU

1

50%

MF -4 PUAN TÜRÜNDEN

Endüstri Mühendisliği

Altın Kalemler Özel Öğretim Kursu

BERKAY YAHŞİ

0

50%

MF -4 PUAN TÜRÜNDEN

Bilgisayar Mühendisliği

İstem Eğitim Kurumları

RAHİME ŞAHİN

1

50%

MF -4 PUAN TÜRÜNDEN

Endüstri Mühendisliği

Seçkin Öncü Eğitim Kursu

CANBERK CANAYAKIN

1

50%

TM-3 PUAN TÜRÜNDEN

Siyaset Bilimi ve Kamu Yönetimi

Batıkent Özel Öğretim Kursu

DAMLA NUR KUTLU

1

50%

TM-3 PUAN TÜRÜNDEN

Siyaset Bilimi ve Kamu Yönetimi

Doğru Cevap Özel Öğretim Kursu

M FATİH ESMEK

1

50%

TM-3 PUAN TÜRÜNDEN

Uluslararası İlişkiler

Sınav Temel Lisesi

MURAT YAKAR

1

50%

TM-3 PUAN TÜRÜNDEN

Uluslararası İlişkiler

Ağrı Özel Final Temel Lisesi

İNCİNUR SAMUR

1

25%

MF -4 PUAN TÜRÜNDEN

İnşaat Mühendisliği

Uğur Temel Lisesi

ASUMAN KURU

1

25%

MF -4 PUAN TÜRÜNDEN

Mimarlık

Öğrenen Gençler Özel Öğretim Kursu

ARDA AKÇAM

1

25%

MF -4 PUAN TÜRÜNDEN

İç Mimarlık

Seçkin Özel Öğretim Kursu

MERYEM ÇOLDUR

1

25%

MF -4 PUAN TÜRÜNDEN

Endüstri Mühendisliği

Bil-Dim Özel Eğitim Kurumları

İSHAK BAYRAK

1

25%

MF -4 PUAN TÜRÜNDEN

Bilgisayar Mühendisliği

Altın Kalemler Özel Öğretim Kursu

ELİF AKKAYA

1

25%

MF -4 PUAN TÜRÜNDEN

Endüstri Mühendisliği

Radikal Eğitim Kurumları Diclekent Şube

BENAZİR YILDIRIM

1

25%

TM-3 PUAN TÜRÜNDEN

Siyaset Bilimi ve Kamu Yönetimi

Altın Kalemler Özel Öğretim Kursu

AHMET AVCI

1

25%

TM-3 PUAN TÜRÜNDEN

Siyaset Bilimi ve Kamu Yönetimi

Seçkin Atılım Temel Lisesi

MÜSLÜM ÖZDEMİR

1

25%

TM-3 PUAN TÜRÜNDEN

Uluslararası İlişkiler

İstem Eğitim Kurumları

FATİH YILMAZ

1

25%

TM-3 PUAN TÜRÜNDEN

Uluslararası İlişkiler